דרמה אייג' קולגן קרם לחות יום SPF-15

50 מ"ל
קרם לחות הינו קרם אינטנסיבי וחדשני לטיפוח עור הפנים הדק והעדין קרם זה בעל יכולת הגנה אפקטיבית מפני קרני השמש המזיקות. הקרם מכיל קומפלקס המורכב מחומצה היאלורונית ,קולגן, תמציות שמן זית ואבוקדו, תמציות תה ירוק, קמומיל ואלוורה הנספגות במהירות וביעילות בעור הפנים העדין ומעניקים לעור לחות ואלסטיות אופטימלית. הקרם העדין נספג ביעילות ומהירות לשכבת האפידרמיס ובעזרת הקומפלקס האינטנסיבי יוצר חיזוק ועידוד של תאי הקולגן בעור הפנים ובכך שומר על האלסטיות הטבעית של העור ומונע קמטי הבעה חדשים. 

בנוסף, הקרם מכיל ליפטינג קומפלקס LACTOMIDE, ייחודו במבנה הליפוזומים שבתוכו, שהן מולקולות נשאיות שמובילות את רכיבי הקומפלקס אל עומק העור/שכבות עור עמוקות  ובכך משפרים את ספיגתם ויעילותם ומאריכים את ההשפעה החיובית של הרכיבים הפעילים. המרכיבים הפעילים של הקומפלקס הם סרמיד 3 בשילוב של פוספוליפידים  טבעיים המספקים לחות מוגברת, צמצום  הופעת קמטוטים וסיוע במניעת קמטים חדשים. שומר על טונוס העור  תוך שיקומו ומוצקותו, מחדש את מרקם העור. הקומפלקס מגרה את תאי הפיברובלסטים של הדרמיס ליצירת קולגן. חושף עור מוצק, מורם, מטופח, מעודן ובעל מראה זוהר וצעיר.

התוצאה: הקרם מבטיח תוצאות מרחיקות לכת תוך כ-60 ימי מריחה ועיסוי אינטנסיבית הודות לקומפלקס המגביר באופן דרמטי את רמת הלחות בעור, מקנה לעור אלסטיות ובולם את סימני הזמן. לתוצאה מקסימלית ניתן להשתמש בקרם הלחות ללילה.